Szamba Betonowe

Szamba Betonowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Szambo – ekologiczne rozwiązanie

Wielu osobom marzy się przydomowa oczyszczalnia ekologiczna, jednak nie jest to takie proste. Zgłębiając temat całej instalacji związanej z oczyszczalnią okazuje się, że nie wystarczy mieć tylko kawałka ogródka aby zakopać zbiornik. Wymagania dotyczące oczyszczalni ekologicznych są bardziej skomplikowane i niejednokrotnie okazuje się, że nie ma szans na tego typu instalację na naszej posesji. Jednym z wymagań jest to, aby zbiornik i węże drenujące znajdowały się w odpowiedniej odległości od drzew, studni i budynków.
Do wyboru są jeszcze szamba betonowe i zbiorniki z tworzywa sztucznego. Pod względem cenowym te pierwsze wypadają znacznie taniej, są ekologiczne, bardziej wytrzymałe i odporne na naprężenia. Dodatkowo w razie uszkodzenia jest możliwa ich naprawa. Szamba betonowe można łatać specjalnymi masami uszczelniającymi. Firma sprzedająca szambo przywozi nam je na wskazane miejsce i umieszcza we wcześniej wykopanym dole. Po zasypaniu wystarczy podłączyć je do instalacji kanalizacyjnej i gotowe.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, tanie taxi legnica, kaplica Santori, przeszczep łąkotki warszawa, lpk110, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, plisy Oświęcim, Fotodepilacja Żary, lpk208, redox extreme efekty, żwir siany ostrów

Back to Top