Rusztowania aluminiowe

Rusztowania aluminiowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rusztowania lekkie i funkcjonalne

Wielu z nas, będących w średnim albo w podeszłym wieku pamięta place budów obłożone świerkowymi kołkami, które zbijano w skomplikowane rusztowania i na których rozkładano ciężkie, zbijane z desek blaty. W niektórych miejscach trafiały się tzw. rusztowania warszawskie albo żelazne rurowe, uznawane za nowoczesne. Skomplikowane, ciężkie i również wspomagane płaszczyznami z ciężkich desek, na których pracowali ludzie. Obecnie już się takie widoki prawie nie trafiają, gdyż wszędzie używane są nowoczesne rusztowania aluminiowe.
Porównywanie ich z żelaznymi właściwie powinno się mijać z celem, gdyż żelazne odstają od aluminiowych na każdym polu. Dziś, firma, przykładowo ocieplająca czyjś dom, podjeżdża samochodem dostawczym, skąd wyładowywane są lekki elementy, dawniej była to ciężarowa platforma a rusztowania, włącznie ze wciągnięciem na nie blatów, budowano przez kilka dni. Poza tym, blaty ciągle przemieszczano na miejsca aktualnej pracy, gdyż posiadanie ich w dostatecznej ilości nie wchodziło w rachubę. Teraz stały się zbędne, gdyż na stanie są równie lekki blaty, jak całe rusztowanie wykonane z duraluminium.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, plisy Oświęcim, przeszczep łąkotki warszawa, Stojaki na ulotki - Brooklyn, żwir siany ostrów, certyfikat flange fitter, przesłony wodoszczelne, vetrex okna bielsko biała, Usuwanie owłosienia żary, zerwany triceps

Back to Top